کد خبر: 3808289
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
گروه سیاست و اقتصاد- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: کرمانشاه استان ضعیفی است و نیازمند توجه ویژه کمیته امداد است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در نشست رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کمیته امداد توانایی خوبی برای اعطای وام‌های اشتغال، ساخت منازل و دیگر لمور عمرانی را دارد.
وی افزود: این استان با توجه به شرایط سختی که دارد نیازمند توجه بیشتر است.
آیت‌الله علما تصریح کرد: یکی از خواست‌های کمیته امداد مشارکت در ساخت زائرسرا ویژه اقشار ضعیف استان کرمانشاه است و این زائرسرا می‌تواند دل بسیاری از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) را که توانایی مالی اندکی دارند را شاد کند.
در این نشست پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کمیته امداد پس از زلزله کرمانشاه برنامه ساخت 5400 واحد از منازل زلزله‌زدگان را در دستور کار خود قرار داد.
وی با اشاره به تحویل بیش از 5 هزار واحد به مددجویان کمیته امداد در سال گذشته اظهار کرد: امروز 122 واحد بهره‌برداری و باقی منارل نیز به زودی تکمیل خواهد شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: مردم استان کرمانشاه مردمی صبور هستند و با وجود مشکلات خود تاکنون بیش از 6 میلیارد تومان به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.
فتاح گفت: مردم استان کرمانشاه سال گذشته 72 میلیارد تومان به کمیته امداد کمک کرده‌اند و در شرایط سخت سال قبل نشان از بزرگی این مردم دارد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: