کد خبر: 3809324
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
گروه سیاست و اقتصاد ــ استاندار کرمانشاه با بیان اینکه آمریکا مصداق عینی تروریسم اقتصادی است، گفت: تحریم‌‌های ظالمانه را با هوشمندی پشت‌سر خواهیم گذاشت.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، به نقل از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه امروز در نشست ستاد مدیریت و راهبری مقابله با تحریم در استانداری کرمانشاه اظهار کرد: آمریکا تنها برای توقف فروش نفت ایران برنامه‌ریزی نکرده است بلکه به دنبال بستن تمامی گلوگاه‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف هستند.
وی افزود: عملکرد آمریکا در شرایط فعلی مصداق عینی تروریسم اقتصادی است و هر گلوگاهی که به اقتصاد ایران کمک می‌کند را همانند یک تروریست اقتصادی، نابود می‌کند.
استاندار کرمانشاه گفت: آمریکا ۴۰ سال است اینگونه فشارها را با نیت آسیب زدن به سرمایه‌های عظیم اجتماعی و امنیت اجتماعی کشور، در دستور کار قرار داده و اکنون به اوج خود رسانده ولی آن‌ها هیچگاه به اهداف خود نرسیده‌اند و نخواهند رسید.
وی تصریح کرد: اگر دستگاه‌ها نیاز می‌بینند در این شرایط تحریم مصوبه‌ای را اصلاح کنیم این پیشنهادها را ارائه دهند تا سریعاً در دستور کار قرار گیرند.
بازوند افزود: کالاهای مورد نیاز بازار در استان به اندازه کافی وجود دارند ولی باید نظارت شود که این کالاها در قفسه‌های فروشگاه‌ها عرضه شوند و در انبارها فروشگاه‌ها باقی نمانند.
وی بیان کرد: بازار عراق یک فرصت بزرگ برای توسعه صادرات کشور است و باید تلاش کنیم آن را با صدور کالا و خدمات با کیفیت و رقابتی، حفظ کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: