کد خبر: 3818620
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تهدیدات دشمن نشانه ضعف و ناتوانی آن‌ها است و امروز دشمن درحال عقب‌نشینی است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز 21 خرداد در نشست خبری با اشاره به اینکه هوانیروز یگان مهم و تکنولوژی محور است، اظهار کرد: تکنولوژی‌های متفاوت و متعددی باید رد هوانیروز نهادینه شود.
وی با اشاره به تهدیدات دشمن افزود: این تهدیدات دشمن نشانه ضعف و ناتوانی آن‌ها است و امروز دشمن درحال عقب‌نشینی است.
حیدری گفت: سابقه هوانیروز در دفاع مقدس بی‌نظیر است و هیچ یگانی در ارتش نداریم که در دفاع مقدس به سربلندی هوانیروز باشد و گواه آن شهدای همیشه جاوید هوانیروز است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروز در راه شهدای عزیز باید این یگان تکنولوژی محور و تکنیک محور نگاه داریم.
وی تصریح کرد: تمام فرمادهان ما به این واقف هستند که باید کارکنان نخبه ئ دانشمند که ابداعات و اختراعات دارند را روی چشمان خود نگاه داریم.
حیدری افزود: امروز دلیل حضور من در این پایگاه تقدیر از عزیزانی است که توانسته‌اند این بالگرد که اوراهال آن دوسال باید زمان می‌برد و قطعات آن از خارج از کشور تأمین می‌شد را در همین پایگاه کمتر از یک فرصت دوماهه با قطعات داخلی که در خود هوانیروز تولید شده آن را اوراهال کنند.
وی تصریح کرد: نیروی زمینی به ویژه در بخش بالگردی به درجه‌ای از خودکفایی رسیده است که می‌تواند به کشورهای اطرافش هم کمک کند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز تهدیدات دشمن از ضعف و ناتوانی اوست و الا اگر کسی قادر به انجام کاری باشد تهدید نمی‌کند.
حیدری اظهار کرد: دشمنی که در یک قدمی مرزهای ما در عراق و افغانستان استقرار پیدا کرد همان دشمن قادر بود در عراق و افغانستان استقرار پیدا کند قادر بود به ما حمله کند اما زمانی که قابلیت‌های ما، توانمندی‌های ما و از همه مهم‌تر همت والا و الهی رهبر ما را دید عقب‌نشینی کرد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن تا جایی عقب‌نشینی کرد که در ناوهای خود در خلیج فارس مستقر شد. امروز دشمن در حال عقب‌نشینی از تمام مواضعی است که داشته و دلیل آن است که ما به درجه‌ای از بازدارنگی رسیده‌ایم که می‌توانیم دشمن و حرکات دشمن را در نطفه خفه کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: