کد خبر: 3818760
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
گروه معارف ــ سه دوره آموزشی غدیرشناسی در کرمانشاه توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان با هدف تربیت غدیرپژوه در استان برگزار می‌شود.

بهناز لیلیان، رئیس کارگروه فضای مجازی و سواد رسانه‌ای جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری سه دوره غدیرشناسی در کرمانشاه توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان خبر داد.
وی افزود: دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت در سال‌ جاری در کرمانشاه اجرا می‌شود.
لیلیان تصریح کرد: در نظر داریم تا این دوره‌ها را به‌صورت غیرحضوری و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار کنیم تا تمامی اقشار بتوانند در این دوره‌ها حضور پیدا کنند.
رئیس کارگروه فضای مجازی و سواد رسانه‌ای جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: یکی از اهداف برگزاری این دوره‌ها لزوم تربت غدیر پژوه است؛ چراکه مسئله غدیر بسیار مهم و پرداختن پیرامون آن لازم است.
وی افزود: این کارگاه آموزشی با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی به شناخت و معرفت کامل نسبت به ولایت و امامت و با هدف تربیت مربی از بین بانوان فرهیخته استان و اعزام آنان به جلسات مختلف استان برگزار می‌شود.
لیلیان به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان کرد: معرفی و تعمیق اندیشه ناب و آشنایی جامعه اسلامی با این تفکر نجات‌بخش یک وظیفه است و باید نسبت به برگزاری و برپایی این دوره‌ها اقدام کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: