کد خبر: 3809784
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مهم‌ترین عامل پیشرفت کشور رونق تولید است و اگر رونق تولید نباشد، کشوری وجود نخواهد داشت.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در دیدار با مسئولین و مدیران و کارکنان بسیج سازندگی استان اظهار کرد: امروز خدمات اقتصادی و سازندگی از ارزش و جایگاه رفیعی برخوردار است و نباید از آن غفلت کرد.
وی گفت: خدمات بسیج سازندگی برکسی پوشیده نیست و تمام تلاش آن‌ها در مسیر خدمت‌رسانی به همنوعان است.
آیت‌الله علما افزود: خدمت به همنوع از موضوعاتی است که خداوند در آیات قرآن به آن سفارش کرده و مبعوث کردن پیامبران در مسیر خدمت به خلق بوده است.
امام جمعه کرمانشاه گفت: رونق تولید مهم‌ترین عامل پیشرفت کشور است و اگر رونق تولید نباشد کشوری وجود نخواهد داشت.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه به مسئله اقتصاد اشاره و اظهار کرد: نمی‌توانیم نسبت به این مسئله بی‌تفاوت باشیم چرا که پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید فقر و تنگدستی انسان را به کفر می‌کشاند.
وی افزود: بسیج سازندگی در بخش‌های مختلف و به هنگام بروز بلایای طبیعی در کنار سایر دستگاه‌ها و نیروهای مسلح جزء اولین گروه‌هایی هست که حضور دارند و خدمات ارزشمندی به مردم ارائه می‌دهد و این ارائه خدمات می‌تواند کشور را توانمند و نقشی اساسی در اعتبار و اقتدار کشور دارد.
آیت‌الله علما افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل توانمندی که دارد و خنثی کننده نقشه‌های آمریکاست او را در لیست تروریست‌ها قرار دادند.
وی گفت: کاری که بسیج سازندگی در دهکده اقتصاد مقاومتی انجام می‌دهد یک خدمت به نظام اسلامی و کشور است و با رنگ و لعاب الهی که دارد کارشان جنبه عبادت دارد.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی می‌تواند قدرت ابرقدرت‌ها را پایین بکشد و فرصت کشیدن نقشه‌های شوم را از آن‌ها سلب کند.
آیت‌الله علما به توان بالای سپاه و بسیج در کشور اشاره و اظهار کرد: سپاه چه در ایام جنگ و چه پس از آن در خدمت مردم بوده و همیشه بهترین خدمت‌رسانی را داشته است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: