کد خبر: 3810008
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه وحدت بین مسئولان و وحدت رویه در امور کشور را چاره‌ساز بسیاری از مشکلات دانست.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، امروز، 18 اردیبهشت‌ماه در دیدار با شهردار و جمعی از اعضاء شورای شهر کرمانشاه، اظهار کرد: باید با وحدت و تلاش امور مردم و شهر به بهترین نحو انجام شود و فعالیت‌های انجام شده برای مردم اطلاع‌رسانی شود.
وی افزود: کرمانشاه از قدیم شهر مهم و با اهمیتی در زمینه تجارت است و در راه کربلا بودن ایت شهر اهمیت آن را در گذشته بسیار بیشتر می‌کرد و امروز نیز بایسای امور را در شأن این شهر اداره کنیم.
آیت‌الله علما تصریح کرد: شهرداری‌ها در ماه رمضان قضای شهر را دگرگون کنند به طوری که تفاوت این ماه مبارک با ماه‌های دیگر مشخص باشد چرا که این ماه دارای برکات فراوانی است و تنها ماهی است که نام آن در قرآن برده شده است.
سعید طلوعی، شهردار کرمانشاه در این نشست گفت: همه در تلاش هستند که با تعامل و همکاری بین شورای شهر و شهرداری فعالیت‌های مناسبی را برای پیشرفت شهر و خدمات عمومی انجام دهند.
وی اظهار کرد: سعی می‌شود که همه امور به صورت فنی و اصولی انجام شود و عمده تصمیمات برای ترمیم، بازسازی و انجام پروژه‌ها به خوبی صورت پذیرد.
طلوعی افزود: در حوزه ترافیکی و خدمات شهری تصمیات خوبی گرفقته شده است که به زودی اجرایی خواهد شد و سبب تسهیل در رفت و آمد شهروندان خواهد شد.
شهردار کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه با همکاری دیکر یگان‌ها از قبیل سپاه اقدامات لازم را قبل از شروع سیل انجام داد که مانع از وقوع اتفاقات ناگوار بسیاری در کرمانشاه شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: