کد خبر: 3820680
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
گروه اجتماعی ــ با مشارکت روحانیان و مساجد استان کرمانشاه ۸۴ سری جهیزیه به نوعروسان کرمانشاهی اهدا شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: روز گذشته آیین اهدای 84 سری جهیزیه با مشارکت روحانیان و مساجد استان در کرمانشاه برگزار شد.
وی افزود: خدماتی که در قالب این طرح به زوج‌های جوان ارائه می‌شود تحت نظارت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) انجام می‌شود.
حجت‌الاسلام قبادی تصریح کرد: خدمات ارائه شده بیشتر در مسیر خدمت‌رسانی به مناطق محروم و دورافتاده انجام می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهار کرد: آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان که به‌واسطه روحانیان و مساجد در سراسر کشور انجام می‌شود تاکنون توانسته است 1000 سری جهیزیه تهیه و در اختیار زوج‌های نیازمند قرار دهد که سهم استان کرمانشاه از این طرح 84 سهم است.
وی با اشاره به مرزی بودن و تجربه 8 سال دفاع مقدس در این استان و نیاز به توجه بیشتر به این منطقه گفت: در قالب اهدای این جهیزیه‌ها 12 قلم ضروریات زندگی زوج‌های جوان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
حجت‌الاسلام قبادی به لزوم توجه خیرین به این طرح اشاره کرد و افزود: باید با کمک خیرین و آنان که توان دست‌گیری در این راه را دارند زمینه ازدواج و اشتغال جوانان را فراهم کنیم تا شاهد افزایش آمار ازدواج جوانان باشیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهار کرد: امیدواریم تا با اجرای این دست طرح‌ها توسط روحانیان از سوی مسجد و روحانیان خدمات چشمگیری به مردم ارائه شود.
وی در پایان تأکید کرد: روحانیان باید مساجد را اولویت کاری خود قرار دهند و حضور خود در مساجد را پررنگ‌تر کنند و اجرای این قبیل طرح‌ها را اولویت مساجد قرار دهند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: