کد خبر: 3821993
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
گروه اجتماعی ــ دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با بیان این مطلب که ترویج معنویت و اخلاق امروز از نیازهای اساسی جامعه است، گفت: معتقدیم تبیین گام دوم انقلاب رفتارهای فرهنگی و اجتماعی را سامان‌دهی می‌کند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، جلسه برگزاری کارگاه تبیین «گام دوم انقلاب» صبح امروز، 3 تیرماه با حضور رؤسای جمعیت بانوان فرهیخته استان در اداره‌کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه برگزار شد.
در این جلسه افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه ترویج معنویت و اخلاق است.
وی افزود: اگر احساس می‌کنیم که سبک زندگیمان نیازمند به تغییر و مترقی شدن است باید معنویت و اخلاق را در جامعه گسترش دهیم.
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری کارگاه تبیین گام دوم انقلاب در کرمانشاه گفت: قصد داریم تا در کارگاهی دو روزه ویژه جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با تبیین گام دوم انقلاب در مسیر اشاره شده گام برداریم.
تیرانداز اظهار کرد: معتقدیم تبیین گام دوم انقلاب رفتارهای فرهنگی و اجتماعی را سامان می‌بخشد.
در ادامه این جلسه بهناز لیلیان، رئیس کارگروه فضای مجازی و سواد‌رسانه‌ای جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه امروز مسئله توجه به قرآن می‌تواند رفتارهای فرهنگی ـ اجتماعی را در جامعه سامان دهد و مستحکم کند، اظهار کرد: از این مسیر می‌توانیم در راستای تبیین گام دوم انقلاب بهره بگیریم.
وی گفت: موضوع معنویت و اخلاق از جمله مباحثی است که ره آوردشان در جامعه ایمان و اعتقادات دینی است و باید توجه ویژه‌ای نسبت به آن داشته باشیم.
لیلیان در پایان تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب آن را تدوین کرده‌اند مهم و توصیه‌های ایشان درخصوص تمدن اسلامی باید مورد توجه مسئولان فرهنگی قرار گیرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: