کد خبر: 3827076
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امر به معروف و نهی از منکر زمینه‌ساز و پایه رسیدن به تمام کرامت‌ها است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه امروز، 23 تیرماه در گردهمایی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شورای اقامه نماز ادارات با بیان اینکه امروز رویارویی با نظام جمهوری اسلامی گویا یک جنگ نظامی نیست و تمام تهاجم‌ها با ابعاد وسیعی هم شکل گرفته و در حال شکل‌گیری است، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی در برابر این هجمه‌ها ایستاده و آماده ضربه‌زدن به دشمن است.
وی افزود: اگر بتوانیم فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر را در تمامی ابعاد فرهنگی، هنری، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی به‌عنوان فرهنگ رایج و مسلط بر افکار و اعمال مردم بگردانیم بر همه این تهاجمات با همه ابعاد آن محکم می‌ایستیم.
فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: 40 سال براساس فرهنگ ایستادگی و مقاومت توانستیم بایستیم و در گام دوم انقلاب نیز بر این اساس عمل خواهیم کرد.
سردار ریحانی به بیانات امام علی(ع) اشاره کرد و گفت: ایشان امر به معروف و نهی از منکر را زمینه و پایه رسیدن به تمام کرامت‌ها می‌دانند.
وی اظهار کرد: قرآن مسیر ما برای امر به معروف و نهی از منکر را مشخص کرده و مدیران باید نسبت به اجرای آن اهتمام ویژه داشته باشند.
فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بدحجاب و بی‌حجاب بالاترین مبارزه استکبار با نظام اسلامی است؛ چرا که این منکر موجب بد و نازیبا جلوه دادن چهره نظام اسلامی است.
سردار ریحانی تصریح کرد: امروز در موقعیت حساسی هستیم و وارد گام دوم انقلاب شده‌ایم و باید در تمام ابعاد این فریضه الهی را گسترده‌تر کنیم.
وی افزود: لازمه انجام این فریضه الهی داشتن روح بزرگ است. نگاه داشتن دین هزینه دارد و برای انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید تمام تلاش خود را به کار گیریم.
فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه اظهار کرد: بزرگترین معروف کار و خدمت به مردم است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: