کد خبر: 3871979
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
گروه سیاست و اقتصاد ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه سپاه برای خدمت به مردم کمر همت بسته است، گفت: سپاه در هیچ شرایطی در دفاع از مردم کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، امروز، 25 دی در مراسم بزرگداشت شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی اظهار کرد: ملت ایران در غم از دست دادن سردار بودند که این حادثه دلخراش دل‌های غمگین مردم را در تب بیشتری فرو برد. اگر بخواهیم ریشه‌های این مصائب بزرگ وارد شده به کشور را بررسی کنیم ریشه تمام آن عوامل آمریکا و همراهان شرور آن هستند.
وی با بیان اینکه ردپای شرارت آمریکا در اکثر کشورهای منطقه و دنیا دیده می‌شود گفت: هیمنه آمریکا در اقدام موشکی سپاه به پایگاه نظامی این کشور شکسته شد و این سیلی به استکبار بود.
حجت‌الاسلام جلیلیان به خدمات سپاه اشاره کرد و افزود: خدمات شایسته سپاه در طول 40 سال انقلاب برکسی پوشیده نیست و این امر نشان از آن دارد که سپاه کمر همت برای خدمت به مردم بسته است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه تأکید کرد: در هیچ شرایطی سپاه از خدمت به مردم کوتاه نیامده و در حوادثی چون سیل، زلزله، دفاع مقدس و سازندگی در هر کجا لازم بوده در صف اول خدمتگزاری به مردم بوده است.
وی تصریح کرد: مردم همواره قدردان سپاه هستند و ملت در طول این 40 سال خدمات سپاه را خوب شناخته‌اند.
حجت‌الاسلام جلیلیان اظهار کرد: دشمن ضربه شدیدی خورده و به‌دنبال این است که برابر این شکستی که تحمل کرده کام مردم را تلخ کند و به این ترتیب به‌دنبال غبارآلود کردن فضا هستند.
وی تأکید کرد: تا زمانی که بخواهیم عزتمند زندگی کنیم و به‌دنبال استقلال باشیم شیطنت‌های دشمنان اسلام ادامه دارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به بصیرت و آگاهی مردم افزود: به برکت خون حاج قاسم سلیمانی در برابر دشمن روند جدیدی را شروع کردیم و دشمنان رو به افول و نابودی هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: