کد خبر: 3872108
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
از سوی معاونت قرآن و عترت کرمانشاه؛
گروه فرهنگی ــ معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شهادت سردار آسمانی در این استان خبر داد و افزود: این مسابقه بهمن‌ماه سال‌جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود.

محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع «شهادت سردار آسمانی» در این استان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه از سوی معاونت قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بهمن ماه سال‌جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به‌منظور بزرگداشت از سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.
کرمیان با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی به ویژه با موضوع ایثار و شهادت گفت: برای جوان امروز که تشنه کسب شناخت و معرفت درخصوص سبک زندگی شهداست برگزاری مسابقات کتابخوانی از این دست جامع و تأثیرگذار است.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌هایی که معاونت قرآن و عترت استان از اجرای این مسابقه دنبال می‌کند تقویت و تنوع‌بخشی در اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در نشر پیام والای شهداست.
وی در پایان با بیان اینکه پیام شهدا پیام عزت و سربلندی است، افزود: راه سردار سلیمانی تا ابد ادامه دارد و خط فکری این سردار رشید اسلام برای همیشه تاریخ زنده و ماندگار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: