کد خبر: 3878881
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: نمایندگان اصلح وابسته به کانون‌های قدرت و ثروت نیستند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) امروز، 26 بهمن‌ماه در هفتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت استان با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: در آیات قرآن آمده است که خداوند به‌دنبال کسب رضایت پیامبر(ص) بود و فرمودند از بس به تو اعطا خواهیم کرد که خشنود شوی و بزرگترین عطیه خداوند، وجود مقدس و نورانی حضرت زهرا(س) است که مصداق خیر کثیر است.

وی با اشاره به عزت امروز کشور گفت: عزت امروز کشور به برکت مجاهدان فی سبیل‌الله با محوریت ولایت بود و امروز این کشور از اعتبار و قدرت مثال‌زدنی در منطقه برخوردار است.

حجت‌الاسلام جلیلیان با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی و راه و مکتب ایشان که پرورش‌یافته مکتب ائمه اطهار(ع) است، افزود: اگر امروز عزت کسب کردیم و به قله‌های رفیع قدرت رسیدیم به‌واسطه تبعیت از مکتب حضرت زهرا(س) است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) استان به انتخابات پیش‌رو نیز اشاره و بیان کرد: تمام هدف دشمن این است که حضور مردم را در عرصه انتخابات کمرنگ کنند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگانی را انتخاب کنیم که در تراز انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب، حامی محرومان باشند، گفت: نمایندگان اصلح وابسته به کانون‌های قدرت و ثروت نیستند آنان موضع سیاسی روشنی داشته و جریان فتنه برای آن‌ها خط قرمز است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: