کد خبر: 3880347
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: فرآیند اخذ رأی در استان کرمانشاه از طریق سامانه جامع انتخابات رصد می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، بهرام سلیمانی، دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه ،ظهر امروز جمعه، 2 اسفندماه با حضور در پای صندوق‌های رأی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز طبق موعد قانونی رأس ساعت 8 صبح فرآیند اخذ رأی در استان کرمانشاه آغاز شد و از آن زمان از طریق سامانه جامع انتخابات فرآیند رصد می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است، افزود: فرآیند رأی‌گیری در استان کرمانشاه در 965 شعبه شهری و 620 شعبه روستایی درحال انجام است.

سلیمانی با اشاره به اخذ آرای مردم در یک هزار و 585 صندوق، گفت: 964 شعبه ثابت و 621 شعبه سیار است.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه اظهار کرد: یک میلیون و 564 هزار و 413 نفر از مردم استان در این دوره از انتخابات واجد شرایط رأی دادن هستند.

وی افزود: تعرفه‌های رأی به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته و حتی اگر 100 درصد مشارکت داشته باشیم تعرفه لازم در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

سلیمانی اظهار کرد: اعضای شعب اخذ رأی و نمایندگان کاندیداها به‌طور کامل توجیه شدند که در محل اخذ رأی و شعب هیچ‌گونه پوستر و تبلیغاتی وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده باید تمام آنها را امحا کنند .در مورد تخلفات احتمالی در فرآیند انتخابات به این منظور دستگاه‌های نظارتی به‌طور دقیق موضوع را رصد می‌کنند و اگر مواردی مشاهده و یا گزارش شود حتما با آن‌ها برخورد خواهد شد.

وی گفت: به مردم توصیه می‌شود تا در ساعات اولیه رأی خود را به صندوق بیندازند تا در ساعات پایانی با ازدحام مواجه نشوند و با سهولت و صرف زمان کمتری رأی به صندوق‌ها بیاندازند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: