کد خبر: 3881059
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه با تشریح طرح‌های قرآنی این اداره در سال ۹۹ به برگزاری دوره‌های تربیت مربی و دوره‌های سبک زندگی اشاره کرد.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: برنامه‌های اجرایی سال 99 اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان به‌منظور اجرا تا پایان سال 99 برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: محوریت برنامه‌های قرآنی سال 99 این اداره بیشتر حول محور برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآنی با هدف پیاده‌سازی الگوهای رفتار قرآنی به‌ویژه اجرای دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی قرآنی است.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان به اجرای جشنواره تواشیح و مدیحه‌سرایی در سال 99 اشاره کرد و گفت: این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ قرآن و اهل‌بیت(ع) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدی به برگزاری کارگاه‌های آموزشی نیز اشاره کرد و افزود: تبیین و ضرورت کاربردی کردن مفاهیم قرآنی در سطح زندگی و به صحنه آوردن قرآن و فرهنگ نجات‌بخش آن در عرصه‌های مختلف زندگی از اهداف برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط اداره امور قرآنی در سال جدید است.

وی تأکید کرد: در سال جدید رویکرد اداره امور قرآنی کرمانشاه با توجه به کمبود بودجه برگزاری طرح‌هایی است که هرچه بیشتر در زمینه قرآنی این استان کاربرد دارند براین اساس نسبت به برگزاری دوره و کارگاه‌های آموزشی بیشتر تأکید داشتیم که امیدواریم با مشارکت و همراهی همه تشکل‌های قرآنی اهتمام جدی نسبت به برگزاری و اجرای این برنامه‌ها در استان انجام گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: