کد خبر: 3886513
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اطلاع‌رسانی در سطح این استان به‌منظور شرکت در پویش «به‌ توان ما» با موضوع مبارزه با ویروس کرونا به هیئت‌های مذهبی، مؤسسات قرآنی و روحانیون انجام گرفته است.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: پویش ملی به توان ما به‌منظور مبارزه با ویروس کرونا است و به گروه‌های هدف اداره تبلیغات اسلامی استان اعم از مبلغین و مبلغات، هیئت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی، مساجد، مراکز و مؤسسات قرآنی، کانون‌های فرهنگی و سایر مخاطبین در سطح استان اطلاع‌رسانی و درحال اجریی شدن است.
وی افزود: در این پویش هزینه‌هایی که قرار است صرف برنامه‌های مذهبی شود به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو و نسبت به تهیه بسته و پک‌های بهداشتی اقدام شده است که بین اقشار آسیبپذیر و گروه‌های مختلف مردمی ارسال و توزیع می‌شود.
حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی این پویش از طریق شبکه‌های اجتماعی در طیف‌های مختلف انجام شده است و افرادی که تمایل به شرکت در این پویش دارند روش‌های مشارکت برای آن‌ها پیامک خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: اقلام بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده توسط هیئت‌های مذهبی تهیه و در اختیاز اقشار محروم قرار می‌گیرد.
وی اظهار کرد: توسط هیئت‌های مذهبی بیماران و سالمندانی که توانایی خرید مواد ضدعفونی‌کننده را ندارند شناسایی و اعضای هیئت‌ها اقلام مورد نیاز را خریداری و در اختیارشان قرار می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: