کد خبر: 3888018
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
تا ابتدای تیرماه؛
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تمدید اعتبار پروانه فعالیت تشکل‌های قرآنی استان تا ابتدای تیرماه سال‌جاری، خبر داد.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اظهار کرد: اداره امور قرآنی استان در راستای صیانت از سلامت عمومی و با توجه به ضرورت حذف ترددهای غیرضروری تاریخ اعتبار پروانه‌ فعالیت مؤسسات و خانه‌های قرآن تحت نظارت این سازمان را تا ابتدای تیرماه سال‌جاری تمدید کرد.

وی افزود: تاریخ اعتبار فعالیت مؤسسات و مراکز قرآنی که در طول هفته‌های آتی به اتمام برسد تا تاریخ یاد شده نیاز به تمدید ندارد و معتبر است.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه به تعطیلی‌های پیش آمده مؤسسات نیز اشاره کرد و گفت: مؤسسات و خانه‌های قرآنی در شرایط حاضر با توجه به رسالتی که بر عهده دارند کار خود را رها نکرده و همچنان در فضای مجازی انجام وظیفه می‌کنند و مسیر آموزشی خود را ادامه می‌دهند.

رئیس اداره امور قرآنی کرمانشاه با اشاره به خسارات وارده به مؤسسات و خانه‌های قرآنی ناشی از تعطیلی‌های اخیر، تصریح کرد: وظیفه داریم تا زمینه استمرار فعالیت‌ مراکز و تشکل‌های قرآنی را فراهم کنیم، از این روی در راستای جبران خسارات ناشی از تعطیلی‌های به وجود آمده در کنار مراکز قرآنی هستیم و برای رفع این خسارات تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: