کد خبر: 3900663
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: شبکه مؤسسات قرآنی در سطح استان کرمانشاه با هدایت سازمان تبلیغات و با همتی والا در رزمایش مواسات گام نهادند که این امر ستودنی است.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به فعالیت مؤسسات در زمان کرونا و تعطیلی این ایام، اظهار کرد: مؤسسات قرآنی در این ایام با فعالیت در بخش‌های مختلف به کمک اداره تبلیغات استان آمدند.

وی با اشاره به بحث مواسات و همدلی، افزود: شبکه مؤسسات قرآنی در سطح استان با هدایت سازمان تبلیغات وارد عرصه مواسات شدند و همتی ستودنی داشتند.

حجت‌الاسلام محمدی گفت: تعبیر مقام معظم رهبری از رزمایش مواسات؛ کار مردم برای مردم بود و نه اقدام حاکمیتی از این روی مؤسسات قرآنی به‌عنوان نهادهای مردمی در این عرصه تلاش بسیار بالایی داشتند که جای تقدیر دارد.

رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه تصریح کرد: با مفهوم مواسات و همدلی شبکه‌های مردمی فعال و حمایت‌ها در مسیری درست به جریان افتاد.

وی در پایان تأکید کرد: امیدواریم با گفتمان قرآن در جامعه رویکرد متغییری در زندگی مردم ایجاد کنیم چراکه قرآن در تمامی زوایای زندگی مردم مطابقت دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: