کد خبر: 3900763
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: قدس روز وحدت مسلمانان است و هیچ کس توان کتمان آن را ندارد بر این مبنا اسرائیل محکوم به شکست است.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با بیان اینکه قدس روز وحدت مسلمانان است، اظهار کرد: قدس متعلق به جهان اسلام است.

وی افزود: روز قدس روز وحدت بین مسلمین جهان حول محور فلسطین محسوب می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: قدس متعلق به جهان اسلام است و این مسئله توسط هیچ نیرویی قابل کتمان نیست و این موضوعی است که تاریخ بدان گواه است و براین اساس فلسطین هرگز تنها نخواهد ماند و اسرائیل محکوم به شکست است.

حجت‌الاسلام احمدی گفت: اسرائیل سرزمین فلسطین را غصب کرده و سال‌هاست که در خاک کشور فلسطین برعلیه ملت این کشور جنایت می‌کند که مدعیان حقوق بشر چشمانشان را بر این مسئله بسته‌اند و روز قدس روزی برای اعلام انزجار از این جنایت‌هاست.

وی با اشاره به شرایط کرونا و برگزار نشدن راهپیمایی روز قدس به این دلیل، افزود: راهپیمایی روز قدس امسال به دلیل شرایط پیش آمده از شیوع کرونا برگزار نشد اما این عاملی نیست که مردم ما از اعلام انزجار از اسرائیل دست بکشند.

مدیرکل تبلغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: امسال روز قدس کمی متفاوت بود اما هویت آن تغییری نکرده است و امروز مردم هرچه فریاد انزجار دارند بر سر استکبار فریاد خواهند زد چرا که این امر اثبات تعلق فلسطین به جهان اسلام است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: