کد خبر: 3927380
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ۵۰ میلیون تومانی به ۵۰ مؤسسه فعال قرآنی استان خبر داد.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا، از اختصاص دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مؤسسات قرآنی استان خبر داد.

وی با اشاره به پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی، افزود: مؤسسات می‌توانند برای دریافت تسهیلات یاد شده پس از درخواست و تکمیل پرونده روند ارجاع به بانک را از طریق اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه پیگیری کنند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه تصریح کرد: در مجموع ۵۰ مؤسسه قرآنی فعال استان از این تسهیلات بهره‌مند می‌شوند که درحال جمع‌بندی فهرست متقاضیان دریافت تسهیلات هستیم.

حجت‌الاسلام محمدی اظهار کرد: امسال تشکل‌های قرآنی متضرر از شرایط پیش آمده از کرونا و یا درگیر با مسائلی، چون پرداخت اجاره‌بها و حق‌الزحمه مربیان هستند و پرداخت این وام می‌تواند به تسهیل بخشی از مشکلات این مراکز کمک اندکی کند.

وی گفت: اداره امور قرآنی تلاش می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی امور مرتبط با تشکیل پرونده تسهیلات متقاضیان در این اداره انجام شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه در پایان بر ادامه حمایت از مؤسسات و مراکز قرآنی استان تأکید کرد و افزود: تا پایان سال به حمایت‌هایی از این دست ادامه می‌دهیم؛ چرا که مؤسسات و مراکز قرآنی در ایام کرونا متضرر این مسئله و متحمل هزینه‌های مالی بسیاری شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: