کد خبر: 4057491
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه گفت: شیوه‌نامه چهل‌وپنجمین دوره مسابقات قرآن و نغمات دینی به مواردی، چون نحوه و شرایط ثبت‌نام، جدول میزان تلاوت آقایان و بانوان در مرحله شهرستانی و استانی و ضوابط اختصاصی رشته‌ها و منابع آزمون تفسیر قرآن اختصاص دارد.

چهل‌وپنجمین مسابقات قرآن

ساحل سهیلی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به نحوه و شرایط ثبت‌نام همچنین شیوه‌نامه اجرایی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف، اظهار کرد: ثبت‌نام این دوره از مسابقات در ۱۲ رشته شامل حفظ کل، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۵ جزء، اذان، دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و همخوانی، تفسیر عمومی، ترجمه نهج‌البلاغه و ترجمه صحیفه سجادیه از ۲۱ اردیبهشت آغاز شده و تا ۲۵ خردادماه ادامه دارد.

وی افزود: براساس شیوه‌نامه، ثبت‌نام از طریق سایت www.quraniran.ir و تنها از سوی شخص متقاضی شرکت در مسابقات انجام می‌گیرد.

سهیلی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در مسابقات به شیوه همزمان در یکی از رشته‌های انفرادی آوایی و یک رشته گروهی اقدام کنند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: شیوه‌نامه اجرایی و فنی این دوره از مسابقات شامل مواردی، چون حد نصاب برای حضور در مرحله استانی، جدول میزان تلاوت آقایان و بانوان در مرحله استانی و شهرستانی، ضوابط اختصاصی رشته‌ها و جدول منابع آزمون تفسیر قرآن‌کریم است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: