کد خبر: 4058955
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳

نماینده شورای عالی قرآن در استان کرمانشاه از ثبت‌نام یازدهمین دوره ارزیابی و اعطای گواهی‌نامه تخصصی به قاریان خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی در بازه زمانی یکم تا ۳۱ خردادماه برگزار می‌شود.

دوره ارزیابی و اعطای گواهی تخصصی به قاریان قرآن

کیوان حسینی، نماینده شورای عالی قرآن در استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به برگزاری اولین مرحله دوره یازدهم، ارزیابی و اعطای گواهی‌نامه تخصصی به قاریان، گفت: بازه زمانی ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی از یکم تا ۳۱ خردادماه جاری است.

وی افزود: از قاریان و مدرسان کرمانشاهی که علاقه‌مند به حضور در این دوره تخصصی هستند، می‌خواهیم تا ظرف مدت یاد شده به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن به نشانی quranshora.ir، بخش سامانه جامع ارزیابی ثبت‌نام مراجعه کنند.

نماینده شورای عالی قرآن در استان کرمانشاه تصریح کرد: برگزاری دوره و آزمون ورودی غیرحضوری است و شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از مطالعه آئین‌نامه، قطعات تلاوت و آثار خود را ارسال کنند.

حسینی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در دوره‌های قبل (دوره نهم و دهم) نیاز به ثبت‌نام جدید ندارند و صرفاً با درج نام کاربری و کلمه عبور با ورورد به صفحه کاربری خود می‌توانند برای انتخاب درجه و گرایش خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: نتیجه آزمون مرحله ورودی تیرماه سال‌جاری اعلام می‌شود و تمامی مراحل مطابق تقویم اجرایی سال ۱۴۰۱ ادامه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: