کسب سه مقام برتر از سوی دانشجویان کرمانشاهی در جشنواره قرآن و عترت
کد خبر: 4060081
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵

کسب سه مقام برتر از سوی دانشجویان کرمانشاهی در جشنواره قرآن و عترت

رئیس مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کسب سه مقام برتر از سوی دانشجویان این دانشگاه در سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد.

جشنواره ملی قرآن و عترت

مریم وثوقی، رئیس مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به کسب سه مقام برتر دانشجویان کرمانشاهی در جشنواره ملی قرآن و عترت، اظهار کرد: کسب سه مقام شایسته کشوری در مسابقات قرآن و عترت نشان‌دهنده ظرفیت خوبی است که در بین جامعه دانشگاهی این استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در ۹ بخش و 40 رشته به شیوه حضوری از اردیبهشت‌ تا خردادماه جاری به میزبانی دانشگاه قم برگزار شد، افزود: در مرحله ملی دانشجویان هشت دستگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، فنی و حرفه‌ای، علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و معارف قرآنی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در این دوره از رقابت‌ها دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب سه رتبه برتر کشوری در رشته‌ها احکام، خوشنویسی و فیلم کوتاه شدند.

وی در پایان گفت: کسب رتبه برتر در این جشنواره قرآنی نشانگر توان و ظرفیت بالای دانشجویان این دانشگاه در عرصه فعالیت‌های قرآنی است.

یادآور می‌شود، زهرا اکبری رتبه اول رشته احکام، بابک نظری رتبه دوم رشته خوشنویسی و محمدسجاد عطایی رتبه سوم رشته فیلم کوتاه را در سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام
captcha