کد خبر: 3822279
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
گروه معارف ــ نشست بانوان مبلغ فرهیخته استان کرمانشاه با هدف بررسی نقش تبلیغی در قالب فضای مجازی و تربیت نیروی اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نشست بانوان مبلغ فرهیخته استان کرمانشاه با هدف بررسی نقش تبلیغی در قالب فضای مجازی و تربیت نیروی اسلامی پنجشنبه 6 تیرماه در سالن جلسات تبلیغات اسلامی کرمانشاه برگزار می‌شود.
این نشست ویژه بانوان مبلغ فرهیخته و فعال در عرصه فرهنگ دینی برگزار خواهد شد. در این رابطه افسانه تیرانداز، کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: اقشار تأثیرگذار و مبلغان حوزوی در این برهه از زمان مسئولیت مهمی برعهده دارند.
وی افزود: مطالب و توصیه‌های مقام معظم رهبری و عنایت ویژه به مسائل فرهنگی وظیفه بانوان مبلغ را سنگین‌تر می‌کند.
تیرانداز اظهار کرد: باید سعی کنیم تا در راستای فرهنگی جهت حفظ هویت و ارزش‌های جامعه تلاش و از سهل‌انگاری و بی‌تفاوتی پرهیز کنیم.
کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: امروز عدم تطابق الگوهای موجود زندگی با الگوهای اسلامی و عدم کارآیی نهاد خانواده باید مورد توجه نشست‌هایی از این دست باشد و عملا روحانیان و بانوان مبلغ در این مسیر ورود پیدا کنند.
تیرانداز تأکید کرد: با برنامه‌ریزی و ارائه طرح‌های مناسب و ایده‌های نو در کنار آن آموزش‌های تخصصی می‌توان خروجی نشست‌ها را به‌سمت اهداف یاد شده ببریم.
وی در پایان تصریح کرد: در نظر داریم تا با برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر هر چه بیشتر در زمینه فرهنگی تلاش کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: