کد خبر: 3850537
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده رهبری در شورای امنیت ملی، اربعین را بیانگر اقتدار اسلام در برابر جهان کفر دانست و گفت: مسلمانان بار دیگر عظمت و همدلی خود را پیش چشم جهانیان به نمایش درآوردند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سعید جلیلی، نماینده رهبری در شورای امنیت ملی، در بازدید از پایانه خسروی اظهار کرد: علی‌رغم همه جوسازی‌های دشمنان و تلاش آنها برای کم اهمیت جلوه دادن مراسم اربعین، امسال شاهد رشد قابل ملاحضه زائران بودیم.

وی ادامه داد: حضور پرشور زوار در مرزهای چهارگانه کشور خصوصا خسروی که برای اولین بار به روی زائران اربعین گشوده شده بود تمامی برنامه‌های دشمنان را نقش برآب کرد.

جلیلی بیان کرد: ملت بزرگ ایران و دیگر امت‌های اسلامی بازهم حماسه آفرین شدند و ثابت کردند سیاست‌های ضددینی و مذهبی دشمنان کوچکترین خللی در عزم و اراده آنها پدید نمی‌آورد.

نماینده رهبری در شورای امنیت ملی همچنین در دیدار با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از امنیت ایجاد شده توسط ماموران نیروی انتظامی ابراز رضایت کرد و گفت: قدردان زحمات و تلاش‌های مجاهدانه پلیس هستیم.

وی افزود: انبوه زائران در امنیت و آرامش کامل روانه کربلای معلی شدند و پس از زیارت قبور مطهر ائمه اطهار(ع) در صحت و سلامتی به کشور بازگشتند که این آرامش را مرهون حضور پلیس و دیگر نیروهای امنیتی کشور هستند.

جلیلی در پایان، امنیت موجود در مرز خسروی را نیز بسیار عالی ارزیابی و از تلاش‌های فرمانده و کارکنان انتظامی استان کرمانشاه نیز قدردانی کرد.

یادآوری می‌شود که در این دیدار محمدرضا آمویی نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط پلیس کرمانشاه را به اطلاع نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای امنیت ملی رساند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: