کد خبر: 3850904
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
گروه اجتماعی- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۷۰ هزار زائر ایرانی از طریق مرز خسروی به کشور وارد شدند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: کار ورود زائران به کشور از طریق این پایانه شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته است.
وی ادامه داد: در روزهای اخیر با موج بیشتری از جمعیت زائرانی که در حال بازگشت هستند مواجه شده‌ایم و خوشبختانه کار پذیرش آنها برای ورود به کشور از مرز خسروی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: روز گذشته (جمعه) بالغ بر ۱۷ هزار زائر از طریق مرز خسروی وارد کشور شده و نزدیک به ۲ هزار نفر نیز از همین مرز عازم کربلای معلی شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به بسیج تمام امکانات از سوی پلیس، گفت: طی ۲ هفته اخیر علاوه بر حضور شبانه روزی ماموران تأمین نظم و امنیت، پلیس‌های مبارزه با موادمخدر، آگاهی، وظیفه عمومی، امنیت عمومی، پیشگیری، معاونت اجتماعی و ... نیز در پایانه خسروی حضور داشته و خدمات لازم را به زوار ارائه دادند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه در این مدت اتفاق نگران کننده که بخواهد امنیت زائران را زیر سوال ببرد رخ نداد و همه عوامل امنیتی شبانه روز پای کار بودند.
سردار جاویدان در پایان به زائران توصیه کرد تا هنگام بازگشت و حین رانندگی از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت‌های غیرمجاز خودداری و پس از استراحت کافی در موکب ها و استراحت گاه‌ها به سفر خود ادامه دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: