کد خبر: 3851103
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
گروه اجتماعی ــ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بر استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت‌های مرز خسروی تا بازگشت آخرین زائر اربعین به کشور تأکید کرد.

فریبرز کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با تأکید بر ضرورت به کارگیری تمامی امکانات مناطق مرزی برای بازگشت زائران اربعین اظهار کرد: تمامی امکانات و ظرفیت‌های مرز خسروی تا بازگشت آخرین زائر به کشور بکارگیری خواهد شد.
وی با اشاره به بازگشت زائران و ظرفیت‌های ورودی و خروجی راه‌ها و امکانات استان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: ظرفیت‌ها به گونه‌ای مهیا شده که موجب تسریع و تسهیل در سفر و بازگشت تمامی زائران باشد.
کرمی با اشاره به ورود 14 هزار زائر از مرز خسروی به کشور گفت: تنها روز گذشته دو هزار و 78 تردد مربوط به محور قصرشیرین و خسروی بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: بازگشت زائران اربعین تا دو روز آینده ادامه دارد و براین اساس تمامی تمهیدات لازم تا بازگشت آخرین زائر به کشور اندیشیده شده است.
وی اظهار کرد: طی روز گذشته 792 هزار تردد در سطح محورهای استان انجام شده و از مجموع ترددهای انجام شده 680 هزار تردد با وسایل نقلیه سبک و 111هزار تردد با وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان انجام گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: