کد خبر: 3873038
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
گروه معارف ــ استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اظهار کرد: امروز جای تربیت نسل مؤمن و متعهد و انقلابی چون سلیمانی‌ها خالی است و خانواده باید خود را متعهد در این خصوص بداند چرا که بزرگترین تهدید برای سرنگونی دشمنان اسلام تربیت نسل جوان انقلابی، فداکار، مؤمن و ایثارگر است و امروز می‌بینیم که دنیای غرب به شدت از این امر واهمه دارد.

مسعود حمیدی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، آگاهی و بصیرت را لازمه پیروی از ولایت دانست و اظهار کرد: امروز بسیاری از فتنه‌های به وجود آمده در دنیا ناشی از آن است که افراد مغرض و فریبکار با لباس دین آموزه‌های دین را مورد آسیب قرار داده و در صدد ویرانی دین هستند.
وی افزود: عده‌ای در حقیقت لباس حق پوشیده و اعمال باطل انجام می‌دهند که نمونه آن گروه تروریستی داعش و یزیدیان زمان هستند و در این میان افرادی با رنگ و بوی الهی و با نیتی خالص به نبرد با این دشمنان اسلام شجاعانه پرداخته و با عنایت حق سربلند از این نبرد بیرون می‌آیند و سردار سلیمانی و همرزمان ایشان از این گروه و از مبارزان طریق الهی هستند.
حمیدی گفت: سردار سلیمانی زمان را به درستی شناخته بود و در این راه توانست دشمن را به زانو درآورد.
استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه تصریح کرد: سردار سلیمانی تابع محض ولی‌فقیه است و این برترین شاخصه اخلاقی این سردار رشید اسلام است. شاخصه‌های والای اخلاقی سردار باعث شده تا مردم در مواجهه با خبر شهادت ایشان خیزش عظم مردمی ایجاد کنند.
وی اظهار کرد: امروز جای تربیت نسل مؤمن و متعهد و انقلابی چون سلیمانی‌ها خالی است و خانواده باید خود را متعهد در این خصوص بداند چرا که بزرگترین تهدید برای سرنگونی دشمنان اسلام تربیت نسل جوان انقلابی، فداکار، مؤمن و ایثارگر است و امروز می‌بینیم که دنیای غرب به شدت از این امر واهمه دارد.
حمیدی در پایان نیاز امروز و فردای کشور را پایبندی به جلوه‌های مقاومت، ایثار و شهادت دانست و گفت: دشمنان ما از خروش امت اسلام علیه آمریکا و ایادیش واهمه دارند و این امر در تربیت نسل مؤمن و انقلابی معنا خواهد می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: