کد خبر: 3873257
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: ثبت‌نام از پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم نیمه دوم بهمن در این استان آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: ثبت‌نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در کرمانشاه از نیمه دوم بهمن‌ماه سال 98 آغاز می‌شود و مهلت ثبت‌نام در این آزمون تا ابتدای اسفند ادامه دارد.

وی افزود: حافظان قرآن کریم می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی www.telaval.com مراجعه و برای دریافت مدارگ تخصصی درجه یک تا پنج حفظ قرآن در آزمون‌های رشته‌های حفظ 10 جزء، 20 جزء و کل قرآن ثبت‌نام کنند.

حجت‌الاسلام محمدی تصریح کرد: مقرر شده تا مرحله اول پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ طی اردیبهشت‌ماه سال 99 برگزار شود که زمان آن به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان تغییر کرد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: مرحله اول پانزدهمین آزمون تخصصی اعطای مدرک به حفاظ قرآن 22 فروردین 99 رأس ساعت 15 به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: 80 درصد از سؤالات آزمون مرحله اول مربوط به ترجمه آیات و 20 درصد آن مربوط به حسن حفظ است. زمان ویرایش اطلاعات ثبت‌نام در بازه زمانی 10 تا 17 اسفند در نظر گرفته شده و نتایج این مرحله از آزمون 24 خردادماه سال آتی از طریق پایگاه اینترنتی تلاوت منتشر می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: