کد خبر: 3880668
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: مطالبه‌گری در خصوص امر به معروف و نهی از منکر توسط تمامی دستگاه‌ها برای پایان‌بخشی به نابسامانی‌های اجتماعی ضروری است.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: در آیات بسیاری به امر به معروف و نهی از منکر اشاره شده و این آیات اهمیت این دو وظیفه مهم اجتماعی را گوشزد می‌کند.

وی افزود: براساس آیات هرکسی باید به تنهایی وظیفه نظارتی خود را انجام دهد و در این راستا همه موظفند برای پایان دادن به نابسامانی‌های اجتمای دست به دست هم دهند و همکاری کنند.

حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر در درون هر انسانی ریشه دارد و با گسترش آن هر فردی از اجتماع خود محافظت می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه اجرای امر به معروف و نهی از منکر را جدی بگیریم و تمامی دستگاه‌ها در این حوزه مطالبه‌گری کنند.

وی افزود: از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی استفاده از ظرفیت‌های این نهاد فرهنگی در بحث دین است و اجرای آموزش در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به اقشار مختلف از مواردی است که این نهاد به آن می‌پردازد.

حجت‌الاسلام احمدی به ظرفیت‌های این اداره در مسیر اجرای این دو فریضه الهی اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت هیئت‌های مذهبی و جمعیت بانوان فرهیخته در این راستا مورد تأکید است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: