کد خبر: 3887647
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
استاندار کرمانشاه گفت: برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی و درمان یک کار بزرگ در راستای مقابله با ویروس کرونا است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه به نقل از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در آئین آغاز رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی و درمان که با حضور سردار ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه و سردار عظیمی، فرمانده قرارگاه نجف اشرف در مرکز بهداری غرب سپاه پاسداران برگزار شد، اظهار کرد: سپاه پاسداران یک نیروی بسیار توانمند، انقلابی و برخواسته از جامعه است و در تمامی عرصه‌ها در کنار مردم حضور داشته است.
وی افزود: سپاه پاسداران در ایام زلزله و سیل به شکل گسترده و با بسیج تمامی امکانات به یاری مردم آسیب دیده شتافت و امروز هم که این بحران کرونا اتفاق افتاده باز فداکارانه در کنار مردم ایستاده است و برای حفظ سلامت مردم تلاش می‌کند.

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک؛ اقدامی بزرگ در مقابله با کرونا
استاندار کرمانشاه عنوان کرد: برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی و درمان یک کار بزرگ در راستای مقابله با ویروس کرونا است که از سوی قرارگاه نجف سپاه پاسداران انجام می‌شود و جای تقدیر بسیار دارد.
وی خاطرنشان کرد: مردم در این ایام با دیدن تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های نیروهای سپاه پاسداران، کاملاً امیدوار به مهار هرچه سریع‌تر این بحران شده‌اند و با اطمینان خاطر و آرامش و انگیزه بیشتر در خانه‌ها می‌مانند.

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک؛ اقدامی بزرگ در مقابله با کرونا
بازوند تصریح کرد: بهترین اقدام برای کنترل این بحران ماندن در خانه‌ها است؛ خواهش می‌کنیم مردم همچنان در خانه‌ها بمانند و به مهار این بحران کمک کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: