کد خبر: 3913742
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: نباید در ایام و شرایط سخت کرونا محرومان را فراموش کنیم و محرم بهترین فرصت برای توزیع نیازمندی‌های محرومین است.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با بیان اینکه مردم در عزاداری‌های ماه محرم به‌دنبال آرامش و رفع گرفتاری و حاجات خود هستند، اظهار کرد: عاشورا و درس‌های آن همواره حیات‌بخش و حرکت آفرین است و هیچ رویدادی نمی‌تواند مردم را از محرم جدا کند.

وی با اشاره به شرایط امروز جامعه حاصل از کرونا، گفت: امسال برگزاری مراسم محرم با توجه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: در راستای یاد شده با تشکیل جلسه مسئولان هیئت‌های مذهبی بر ضرورت‌های حفظ پروتکل‌های بهداشتی تأکید شد و تعدادی از هیئت‌های مذهبی در این راستا شناسایی شدند. هیئت‌های مذهبی که نتوانند براساس پروتکل‌های اعلامی عمل کنند باید در فضای مجازی و دیگر رسانه‌ها برای انعکاس برنامه‌های خود اقدام کنند.

وی بیان کرد: امسال با شرایطی که جامعه و به طبع آن استان کرمانشاه به لحاظ کرونا با آن درگیر است باید مردم شور حسینی را به خانه‌های خود ببرند و هر خانه با حضور اعضای آن خانواده حسینه باشد.

حجت‌الاسلام احمدی با اشاره به شرایط سخت این ایام و لزوم دستگیری از محرومان، افزود: محرم فرصتی برای توزیع نیازمندی‌های محرومین است.

وی تصریح کرد: قطعاً مشکلات به زودی مرتفع خواهد شد و کمک و دستگیری از اقشار کم درآمد برای همیشه در دفتر مهربانی ثبت خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: