کد خبر: 3968466
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اعلام توصیه‌های بهداشتی برگزاری مراسم شب‌های قدر، گفت: مراسم شب‌های قدر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به اینکه مراسم شب‌های قدر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار کرد: مراسم شب‌های قدر در فضای باز با جمعیت محدود و به مدت کوتاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در زمان حضور در مراسم احیا، به هیچ وجه ماسک خود را برندارید و فاصله خود با دیگران را حفظ کنید و تا حد امکان از خوردن و آشامیدن در حین حضور در مراسم احیا بپرهیزید.

حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: از توزیع نذورات و خیرات در داخل مساجد خودداری شود. نذورات به شیوه بیرون‌بر در اختیار شرکت‌کنندگان مراسم قرار گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در صورت حضور در مراسم احیا، شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت و در مراسم‌هایی با تجمع زیاد افراد در فضای بسته شرکت نکنید. مراسم شب‌های قدر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مساجد و حسینیه‌های کرمانشاه در فضای باز برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: