کد خبر: 4030755
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) عضویت بانوان در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان رایگان شد.

معصومه حسنی‌‎خونسار کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه

معصومه حسنی‌خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) عضویت بانوان در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان رایگان شد.

وی افزود: بانوان می‌توانند امروز با مراجعه به پورتال کتابخانه‌ها و دریافت کد آنی تخفیف به مدت یکسال عضو کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور شوند.

حسنی‌خونسار تصریح کرد: هر شخصی که کارت عضویت از نزدیکترین کتابخانه عمومی دریافت کند عضویت وی برای کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور معتبر است و در زمان مسافرت و یا مأموریت و یا نقل مکان هم می‌تواند در صورت داشتن اعتبار کارت عضویت از خدمات امانت کتاب در کتابخانه مقصد بهره‌مند شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه تعداد ۸۹ باب کتابخانه عمومی نهادی موجود است که بانوان می‌توانند پس از دریافت کد آنی (عضویت رایگان) تا پایان هفته جاری ۷ بهمن با مراجعه به نزدیکترین کتابخانه عمومی محل زندگی به شیوه حضوری ثبت‌نام کنند.

وی در پایان اظهار کرد: بانوان با ایفای نقش واقعی در خانواده و جامعه با پشتکار، دقت و انجام صحیح امور، مادری شایسته در خانواده هستند که نهایتاً فضای جامعه را از عطر کمالات خود آکنده می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: