کد خبر: 4049691
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹

خدمت به مردم سهم مهمی در افزایش آرامش خاطر شما دارد

مشاور و مددکار انجمن حمایت از زندانیان استان کرمانشاه گفت: تا می‌توانیم باید به مردم خدمت و نیکی کنیم چرا که خدمت به مردم و برآوردن حاجاتشان چند پیامد مثبت برایمان دارد و هر یک از آن‌ها سهمی در افزایش راحتی و آرامش خاطرمان خواهد داشت.

احسان کریمی انجمن حمایت از زندانیان استان کرمانشاه

احسان کریمی، مشاور و مددکار انجمن حمایت از زندانیان استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به پیامد‌های مثبت خدمت‌رسانی، اظهار کرد: تا می‌توانیم به مردم باید خدمت و نیکی کنیم اگر چه نیکی و خدمت به خویشان، همسایه‌ها و پدر و مادر بیشتر سفارش شده، اما به همه مردم خدمت کنید و تا حد امکان حاجات آنان را برآورده سازید.

وی افزود: خدمت به مردم و برآوردن حاجات آنان چند پیامد مثبت برایمان دارد که هر کدام از آن‌ها سهمی در افزایش راحتی و آرامش خاطرمان دارد.

کریمی تصریح کرد: اول به دلیل کار خیر و نیکی که انجام می‌دهید در خودمان احساس رضایت داریم و بر این اساس احساس و حالت خوبی به ما دست می‌دهد این امر روحیه ما را بالا برده و به ما آرامش می‌دهد.

این مشاور و مددکار افزود: با خدمت کردن به مردم و برآوردن نیاز‌های آنان، رحمت و پاداش الهی را به سوی خود جلب می‌کنید و این امر به افزایش آرامش خاطر و نشاط و امید ما کمک می‌کند.

وی گفت: با خدمت به مردم احساس کرامت و بزرگورای می‌کنیم که این امر به افزایش آرامش خاطر و حالات خوش معنویمان کمک می‌کند.

کریمی گفت: یکی از بهترین مواردی که از خدمت به مردم نصیبمان خواهد شد، دعای خیر آنان است و احسان و نیکی کردن شما به دیگران باعث می‌شود آنان در حق شما دعای خیر کنند و این‌گونه دعا‌ها بیشتر مورد استجابت قرار خواهد گرفت.

مشاور و مددکار انجمن حمایت از زندانیان استان کرمانشاه در پایان تأکید کرد: در مورد شکل خدمت به مردم به دنبال چیز خاصی نباشیم چرا که ما حتی به روشی بسیار ساده و ابتدایی می‌توانیم به مردم خدمت کنیم. حال انتخاب آن روش با شماست و فرقی در نوع آن نیست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha