کد خبر: 4057170
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷

وحید نظریان در مراسم تکریم از برترین امدادگران کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه، به‌عنوان چهره قرآنی برجسته استان تجلیل شد.

تجلیل از وحید نظریان و آئین تکریم از برترین‌های امداد کرمانشاه

مراسم تکریم از ۵۰ امدادگر برتر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه و همسران آنان شب گذشته، 24 اردیبهشت‌ماه در تالار انتظار این استان با حضور مصطفی خاکسار، قائم‌مقام رئیس کمیته امداد، بهمن امیر‌ی‌مقدم، استاندار کرمانشاه، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان، کیوان حسینی، نماینده شورای عالی قرآن در کرمانشاه برگزار شد و طی این آئین از وحید نظریان به‌عنوان چهره برجسته قرآنی استان تجلیل شد.

در حاشیه این مراسم کیوان حسینی، نماینده شورای عالی قرآن در استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به تقدیر وحید نظریان طی این مراسم، گفت: پیرو تلاوت وحید نظریان در محضر مقام معظم رهبری و تقدیر معظم‌له از ایشان امروز طی این مراسم از این قاری برجسته بین‌المللی تقدیر شد.

وی با اشاره به اینکه ولایت‌پذیری در تمامی امور زندگی وحید نظریان تعمیق یافته است، افزود: در جامعه ولایی هر مهمی محقق خواهد شد؛ بر این اساس باید بکوشیم تا در این مسیر حرکت کنیم.

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه مراسم تکریم از امدادگران برتر کمیته امداد در سال یک بار برگزار می‌شود، گفت: طی تقدیر مقام معظم رهبر از وحید نظریان، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه که خود از قاریان برجسته و از اعضای جامعه بزرگ قرآنی هستند تصمیم به تجلیل از وحید نظریان در خلال این مراسم گرفتند که نشان از دغدغه مدیرکل کمیته امداد استان نسبت به جامعه قرآنی کرمانشاه دارد.

تجلیل از وحید نظریان در مراسم تکریم از امدادگران برتر کرمانشاه

نماینده شورای عالی قرآن در استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه هر کس که رضایت، ولی امر مسلمین را به‌دست آورد شایسته تقدیر است، یادآور شد: در جامعه ولایی هر مهمی تحقق خواهد یافت و بر این مبنا باید در این مسیر حرکت کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: