کد خبر: 4057189
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه گفت: بانک ایده‌های خلاق قرآنی برای اولین‌بار در اتحادیه قرآنی استان با هدف ثبت و ایجاد فضایی امن برای ایده‌های خلاق راه‌اندازی می‌شود.

پیمان سلیمی اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه

پیمان سلیمی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه از راه‌اندازی بانک ایده‌های خلاق قرآنی برای اولین‌ بار در کرمانشاه از سوی اتحادیه قرآنی استان خبر داد و اظهار کرد: راه‌اندازی بانک ایده با هدف ثبت و ایجاد فضایی امن برای ایده‌های خلاق قرآنی است.

وی افزود: اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه شروع کار این بانک را با ثبت ایده‌های نوآورانه قرآنی آغاز خواهد کرد و تا رسیدن به نتیجه نهایی باید ملزوماتی برای آن فراهم کنیم که مهم‌ترین آن شناسایی ایده‌های نو در این زمینه است.

سلیمی تصریح کرد: خلاقیت و ابتکار حرف نخست ایده‌های نوآورانه است و بانک ایده‌های خلاقانه قرآنی پاسخی برای برخی نگرانی‌های ایده‌پردازان است که با ثبت ایده‌های آنان و اطلاع‌رسانی آن فضایی امن در برابر کپی‌برداری از آن ایده‌ها ایجاد می‌کند.

مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در پایان گفت: ایجاد بانک ایده، رقابتی سخت و تنگاتنگ برای ایده‌پردازی قرآنی در استان ایجاد می‌کند و ماهیت آن به‌گونه‌ای است که مورد توجه صاحبان کسب‌وکار‌های قرآنی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: