کد خبر: 4059122
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمانشاه گفت: جامعه روحانیت بیش از ۴ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است و ۵۴ شهید روحانی از این تعداد به استان کرمانشاه تعلق دارد.

حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمانشاه

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمانشاه در نشستی با اشاره به نقش روحانیون و تلاش‌های آنان در راه حفظ ارزش‌ها، اظهار کرد: جامعه روحانیت بیش از ۴ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است و ۵۴ شهید روحانی از این تعداد به استان کرمانشاه تعلق دارد.

وی با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، بیان کرد: آزادسازی خرمشهر تنها با ایمان و عقدیه نیرو‌های مسلح و مردم امکان‌پذیر شد و به عقیده بسیاری از کارشناسان خرمشهر دژ محکمی بود که فتح آن با وجود جوانان متعهد و با ایمان غیرممکن بود که باعث به وجود آمدن یک شگفتی در تاریخ شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمانشاه به نقش روحانیون و از خودگذشتگی آنان در دوران کرونا نیز اشاره کرد و گفت: حضور روحانیون در دوران کرونا بیشتر به چشم می‌خورد، آن‌جا که کسی برای تدفین فوت‌شدگان کرونایی نبود روحانیون اعلام حضور کردند.

حجت‌الاسلام جلیلیان به وفاق و وحدت ملی بین شیعه و سنی نیز اشاره و یادآور شد: روحانیون به ویژه علما در بخش اورامانات توانسته‌اند وفاق ملی را معنا کنند.

وی با اشاره به بزرگداشت مقام ۴ هزار شهید روحانی در روز ۴ خردادماه در شهر قم در پایان افزود: این مراسم همزمان در کرمانشاه با ارتباط ویدئویی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: