پانزدهمین دوره طرح «نذر قربانی» در کرمانشاه اجرا شد
کد خبر: 4060114
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

پانزدهمین دوره طرح «نذر قربانی» در کرمانشاه اجرا شد

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه از اجرای پانزدهمین دوره «طرح نذر قربانی» در کرمانشاه خبر داد و گفت: این طرح به همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و خیرین مؤسسه حضرت خدیجه(س) اجرا شد.

طرح «نذر قربانی»

حجت‌الاسلام افشین کلات‌پور، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: پانزدهمین دوره طرح «نذر قربانی» همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در کرمانشاه به همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و خیرین مؤسسه حضرت خدیجه(س) اجرا شد.

وی افزود: در این طرح یک هزار و 200 بسته گوشت میان نیازمنان شهر کرمانشاه با همکاری دفتر امام جمعه شهرستان کنگاور و ۳۱ کانون منتخب مساجد استان توزیع شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه با بیان اینکه همچنین این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های ثلاث باباجانی، روانسر و صحنه اجرا شد، گفت: این طرح مشارکتی در ابتدای هر ماه قمری و با مشارکت خیرین از سراسر کشور در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری برای دستگیری از نیازمندان و در قالب رزمایش مواسات و همدلی برگزار می‌شود و تاکنون در قالب طرح یاد شده شش میلیارد تومان گوشت در سطح استان توزیع شده است.

انتهای پیام
captcha