کد خبر: 4077595
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶

مستضعفان عالم از انقلاب اسلامی ایران الگو می‌گیرند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز مستضعفان عالم به انقلاب اسلامی ایران نگاه می‌کنند و از این انقلاب الگو می‌گیرند و در برابر استکبار مقاومت می‌کنند.

آیت‌الله محمود محمدی عراقی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله محمود محمدی عراقی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری شامگاه گذشته، 20 مردادماه در مراسم یادواره ۴۲۰ شهید شهرستان کنگاور که با محوریت شهید بهاءالدین محمدی عراقی برگزار شد با بیان اینکه چنین مجالسی مختص افراد خاص نیست بلکه به‌وسیله آن ارزش‌ها گرامی و حفظ می‌شود، اظهار کرد: برگزاری مراسم یادواره شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنان سبب آشنایی بیشتر جوانان با ایثار و فداکاری جوانان می‌شود.

وی افزود: امروز ایران به برکت انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در برابر مستکبرین عالم ایستاده است و این نشان از قدرت جوانان این مرز و بوم دارد.

آیت‌الله محمدی عراقی تصریح کرد: امروز محور مقاومت و سیدحسن نصرالله با روحیه مقاومت و استکبارستیزی خود اعلام می‌کند رژیم صهیونیستی حق ندارد از آب‌های لبنان نفت استخراج کند و آن‌ها عقب‌نشینی می‌کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: امروز مستضعفان عالم به انقلاب اسلامی ایران نگاه می‌کنند و از این انقلاب الگو می‌گیرند و در برابر استکبار مقاومت می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha