کد خبر: 4077947
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰

اعلام فراخوان رویداد فرهنگی «ماه تمام» در کرمانشاه

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه گفت: رویداد فرهنگی ــ هنری «ماه تمام» در دو بخش مسابقه ادبی و نمایشگاه هنری برگزار می‌شود.

اعلام فراخوان رویداد فرهنگی «ماه تمام» در کرمانشاه

بهزاد خدادادی، معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه از برگزاری رویداد فرهنگی «ماه تمام» در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: این رویداد به همت معاونت ترویج و توسعه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین(ع) در بخش‌های هنری و ادبی برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد با محوریت شخصیت حضرت اباالفضل‌العباس(ع) با تدبر در سوره کافرون برگزار خواهد شد.

خدادادی گفت: اهدافی که با برگزاری این رویداد دنبال می‌شود به مؤلفه‌های سبک زندگی حسینی و محوریت آموزه‌های عاشورایی، تعظیم و تکریم شعائر و معارف اسلامی، هویت‌افزایی دینی و انقلابی مخاطبان در مناسبت عظیم عاشورا، معرفی شخصیت‌های کربلا، حمایت از هنرمندان در خلق اثر هنری و ادبی با رویکرد اسلامی، انس و مطالعه قرآن و عمل به آن می‌پردازد.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه اظهار کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در بخش‌های مختلف این رویداد می‌توانند به سایت isqa.ir مراجعه کنند.

وی یادآور شد: تعداد آثار ارسالی برای هر فرد در دوبخش شهر و داستان پنج اثر است و آثاری که در چارچوب محور‌های رویداد نباشد مورد داوری قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha