کد خبر: 4078861
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴

ظرفیت حقوق‌دانان بسیجی در ارائه خدمات مشاوره تخصصی

مدیر سازمان بسیج حقوق‌دانان استان کرمانشاه گفت: حقوق‌دانان بسیجی ظرفیت بسیار مناسبی در مسیر ارائه خدمات مشاوره تخصصی به همه ادارات و نهاد‌ها به منظور گره‌گشایی از مشکلات مردم و کمک به حفظ اعتماد عمومی مردم نسبت به حاکمیت است که امیدواریم همه ادارات و شهرداری از این ظرفیت استفاده کنند.

ظرفیت حقوق‌دانان بسیجی

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، رسول بهرامی‌پور، مدیر سازمان بسیج حقوق‌دانان استان کرمانشاه امروز در نشست هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج حقوق‌دانان استان با موضوع حقوق عامه، حقوق شهری و شهروندی که در شهرداری کرمانشاه برگزار شد با اشاره به نقش‌آفرینی حقوق‌دانان بسیجی در کمک به مدیریت شهری به منظور حفظ حقوق شهری و شهروندی، اظهار کرد: حقوق‌دانان بسیجی ظرفیت بسیار مناسبی در مسیر ارائه خدمات مشاوره تخصصی به همه ادارات و نهاد‌ها به منظور گره‌گشایی از مشکلات مردم و کمک به حفظ اعتماد عمومی مردم نسبت به حاکمیت است که امیدواریم همه ادارات و شهرداری از این ظرفیت استفاده کنند.

وی افزود: امیدوارم با تشکیل کارگروه مشترک شهرداری و بسیج حقوق‌دانان با احضای مصادیق به منظور همکاری بتوانیم نقش‌آفرینی مؤثری در مسیر کمک به مدیریت شهری داشته باشیم.

مدیر سازمان بسیج حقوق‌دانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هر کجا نقض حقوق عامه و ترک فعل دستگاه‌های مختلف که منتج به تضییع حقوق عامه شود به بسیج حقوق‌دانان واصل شود به فوریت مدعی‌العموم منعکس و مطالبه‌گر برخورد قاطع و انقلابی با تضییع کنندگان حقوقو عامه خواهیم بود، گفت: بسیج حقوق‌دانان از سازمان تخصصی بسیج است.

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه در این نشست با استقبال از کمک‌های سازمان بسیج حقوق‌دانان، اظهار کرد: رسالت همه ما در حکومت اسلامی خدمت به مردم است و پیشگیری از تخلفات شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد و با ارائه برنامه‌های مختلف در مسیر خدمت به مردم حرکت می‌کنیم و در این مسیر از ترات نخصصی حقوق‌دانان بسیجی استفاده خواهیم کرد.

وی به اعلام آمادگی شهرداری برای برگزاری همایش‌ها و کارگروه‌های مشترک با بسیج حقوق‌دانان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم بتوانیم در حوزه خدمات شهری و خدمت به مردم گام‌های مؤثری برداریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha