کد خبر: 4088951
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

رشد ۱۰۰ درصدی ثبت‌نام کرمانشاهی‌ها در مسابقات قرآنی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: طی سال‌جاری رشد ۱۰۰ درصدی را در ثبت‌نام علاقه‌مندان به مسابقات قرآنی در سطح‌های مختلف را در کرمانشاه شاهد بودیم.

حجت‌الاسلام محمد صالحی اوقاف کرمانشاه

حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه از رشد ۱۰۰ درصدی ثبت‌نام کرمانشاهی‌ها در مسابقات قرآنی خبر داد و اظهار کرد: این سازمان در بخش‌های گوناگون، چون فعالیت‌های قرآنی با راه‌اندازی مراکز افق سعی داشته تا به اجرای برنامه‌های بسیاری در این حوزه بپردازد.

وی افزود: همه ساله در این استان برنامه‌های قرآنی مختلفی برگزار می‌شود و در این زمینه سعی می‌کنیم تا از ظرفیت‌های مردمی بیشتر استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام صالحی به افزایش استقبال مردم کرمانشاه از مسابقات قرآن اشاره کرد و گفت: در این حوزه عوامل مختلفی تأثیرگذار بوده که از جمله آن‌ها کارکرد صحیح اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه است که به شرایط برگزاری بهتر مسابقات و رویداد‌های قرآنی استان کمک کرده است.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه اظهار کرد: انجام گسترده فعالیت‌های قرآنی برای این اداره‌کل دغدغه جدی است و موفقیت خود در حیطه انجام امور قرآنی را مدیون به امر یاد شده‌ می‌دانیم.

وی در پایان به اجرای طرح «شمیم خدمت» در کرمانشاه نیز اشاره و بیان کرد: این طرح با رویکرد اشتغال‌آفرینی و با همکاری پارک علم و فناوری اجرا می‌شود و هدف آن آموزش مهارت‌های مختلف کارآفرینان و حمایت و پشتیبانی از آن است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha