کد خبر: 4089237
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸

دشمن با فکر و ذهن جوانان ما بازی می‌کند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن با فکر و ذهن جوانان ما بازی می‌کند، گفت: اگر جوانان ما از حوادث ۲۰۰ سال گذشته این کشور با خبر باشند و بدانند چه اتفاقاتی طی این مدت در کشور رخ داده و بدانند چه شهر‌هایی از خاک این کشور جدا شده هرگز به بیگانگان گوش فرا نمی‌دادند.

آیت‌الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری

آیت‌الله محمود محمدی‌عراقی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به حوادث و اتفاقات اخیر در کشور، اظهار کرد: اگر جوانان ما از حوادث ۲۰۰ سال گذشته این کشور با خبر باشند و بدانند چه اتفاقاتی طی این مدت در کشور رخ داده و بدانند چه شهر‌هایی از خاک این کشور جدا شده هرگز به بیگانگان گوش فرا نمی‌دادند.

وی با بیان اینکه دشمن با فکر و ذهن جوانان ما بازی می‌کند، افزود: مقام معظم رهبری امروز بیشتر از هرکسی در این کشور از مرگ مهسا امینی ناراحت هستند.

آیت‌الله محمدی‌عراقی تأکید کرد: نسل اول انقلاب نسبت به جوانان بیشتر توجه کنند و انتقال دهنده پیام شهدا به جوانان باشند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با بیان اینکه امروز معرفی شهید بسیار با اهمیت است چرا که سبک زندگی، یک الگوسازی برای جامعه است، گفت: امروز مسئولان با جهاد تبیین پیام شهدا را باید به جوانان برسانند و در این راستا معرفی شهید، بیان رشادت‌ها، نحوه تربیت شهیدان و ارتقای سطح فکری و فرهنگی ایثار و شهادت از مصادیق جهاد تبیین است.

وی با اشاره به اینکه در جهاد تبیین به صراحت بیان نیازمندیم تا بتوانیم در برابر تهاجم فکری دشمنان ایستادگی کنیم، بیان کرد: تهاجم فرهنگی امروز سلاح دشمنان است و ما در حوادث اخیر ملموس رد آن را حس کردیم، بر این اساس است که مقام معظم رهبری به جهاد تبیین تأکید دارند.

آیت‌الله محمدی‌عراقی در پایان اظهار کرد: امروز ترفند‌های دشمنان برای ضربه زدن به این آب و خاک هر روز به شکلی درمی‌آید بنابراین شدیدا به جهاد تبیین نیاز داریم تا علی زمان تنها نماند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha