کد خبر: 4089672
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

اغتشاشات اخیر نتیجه عصبانیت دشمنان از پیشرفت کشور است

مسئول بسیج دانشجویی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در روز گذشته، گفت: تحلیل معظم‌له نسبت به شرایط و اینکه چرا دشمنان این آب و خاک علیه کشور و انقلاب ما توطئه و بلوا می‌کنند این بود که دشمن نمی‌خواهد کشور ما پیشرفت کند و این نکته بسیار مهمی است.

بسیج دانشجویی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

حسین‌رضا امجدیان، مسئول بسیج دانشجویی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه در گفت‌‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری و مشخص کردن مرزبندی بین مردم و آشوبگران از سوی معظم‌له، اظهار کرد: بیانات مقام معظم رهبری خطوط روشنی در راستای مقابله با فتنه‌های دشمن را روشن کرد، این بیانات فصل‌الخطاب تمام امت اسلامی به ویژه دانشجویان دانشگاه است که با بصیرت و تیزهوشی توطئه دشمنان را نقش برآب کرد.

وی با اشاره به اینکه هدایت‌های رهبری معظم انقلاب همیشه مورد توجه مردم بوده است، افزود: تحلیل ایشان نسبت به حوادث اخیر برای همه قابل درک و استفاده است و همواره حضور میلیونی مردم در صحنه دشمنان این آب و خاک را ناکام گذاشته است.

امجدیان تصریح کرد: تحلیل معظم‌له نسبت به شرایط و اینکه چرا دشمنان این آب و خاک علیه کشور و انقلاب ما توطئه می‌کنند این بود که دشمن نمی‌خواهد کشور ما پیشرفت کند و این نکته بسیار مهمی است.

مسئول بسیج دانشجویی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز وظیفه هریک از ما مشخص است، گفت: مسیر و راه درست برای همه روشن شده و تکلیف ما به عنوان فرزندان این سرزمین معلوم است و دیروز مقام معظم رهبری در بیانات حکیمانه خود به وضوح مسیر و راه را برای همه مشخص کردند و امروز حجت بر تک تک زنان و مردان غیور این آب و خاک تمام شده است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه امید است بتوانیم به سمت رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم، بیان کرد: بسیج دانشجویی جهاددانشگاهی به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ دانشجویان بسیجی و جامعه دانشگاهی برخود لازم می‌داند با پیروی از منویات مقام معظم رهبری گوش به فرمان معظم‌له و حاضر در جامعه باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha