کد خبر: 4090135
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

وحدت و یکپارچگی ملت نقشه شوم دشمنان را خنثی می‌کند

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه برای تحقق وحدتی که سیره اهل‌بیت(ع) و عقل انسان را می‌طلبد باید تلاش کرد، گفت: با وحدت و یکپارچگی ملت نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کنیم.

آیت‌الله علما امام جمعه کرمانشاه

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره به اینکه باید وجود ما با تقوا عجین شود، اظهار کرد: افرادی که در جامعه دچار لغزش می‌شوند، سهمی از تقوا ندارند.

وی با اشاره به ۱۶ مهرماه سالگرد شهادت سردار همدانی، افزود: برای احیا و پایه‌ریزی انقلاب شهدای زیادی تقدیم انقلاب کردیم و برای سرمایه‌گذاری که در راستای احیای انقلاب شده در هیچ کجای دنیا نشده است.

آیت‌الله علما به ۱۷ مهرماه آغاز هفته وحدت اشاره کرد و گفت: برای تحقق وحدتی که سیره اهل‌بیت(ع) و عقل انسان را می‌طلبد باید تلاش کرد.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر وحدت جوامع اسلامی و دشمن‌شناسی تأکید دارند و در جوادث اخیر فرمودند بیش از همه به سازمان انتظامی کشور و به بسیج و به ملت ایران ظلم شده است.

وی با اشاره به حوادث اخیر، گفت: حوادث اخیر طراحی آمریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌رو‌های آن‌ها بود و مشکل اصلی آن‌ها با ایران قوی و مستقل و پیشرفت کشور است.

آیت‌الله علما بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا فقط مخالف جمهوری اسلامی نیست و با ایران قوی و مستقل نیز مخالف است و نیرو‌های مسلح و انتظامی در کنار مردم با وحدت و یکپارچگی نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کردند.

امام جمعه کرمانشاه با تأکید بر همگانی شدن جهاد تبیین، افزود: باید به جوانان گفته شود که ایران قبل و بعد از انقلاب چه شرایطی داشته و اکنون کجا قرار دارد.

وی اظهار کرد: باید همه نسبت به دستاورد‌های انقلاب اسلامی مطلع شوند و حرکات جهادی انجام شده از پیش از انقلاب تاکنون را تبیین کرد.

آیت‌الله علما یادآور شد: جبهه مقاومت در سراسر دنیا نحوه مقاومت و ایستادن در برابر استکبار جهانی را از ایران اسلامی فرا گرفته است و امروز ایران در خاورمیانه به عنوان ابرقدرت مطرح شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha