۱۲ غرفه خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی در کرمانشاه برپا شد
کد خبر: 4169247
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴

۱۲ غرفه خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی در کرمانشاه برپا شد

همزمان با برگزاری آیین سالروز شهادت امام رضا(ع) در مسجد جامع شهر کرمانشاه و در حاشیه این مراسم ۱۲ غرفه خدمت‌رسانی توسط خادمیاران رضوی کانون‌های تخصصی در بخش‌های سلامت، موکب امام رضا (ع)، مشاوره حقوقی، زیارت اولی، کودک، رسانه، تعلیم و تربیت، مشاوره و روانشناسی، قرآن، ایثار و شهادت، وقف و نذر، نمایشگاه و فروشگاه برپا شد.

آیین عزاداری شهادت امام رضا(ع)

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیین عزاداری شهادت امام رضا(ع) امروز به همت خادمیاران رضوی استان کرمانشاه در مسجد جامع این شهر برگزار شد و در این مراسم معنوی ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت به عزاداری پرداختند و کارشناسان مذهبی و اساتید حوزه و دانشگاه به تبیین شخصیت، فضایل، مناقب و خدمات این امام همام به مردم و امت اسلام اشاره کردند.

همچنین دستجات سینه زن و تشکل‌های دینی به همراه ذاکران در رثای شهادت امام رضا(ع) به سوگواری و مرثیه‌خوانی پرداختند و بر ضرورت ترویج سیره رضوی در جامعه و بین جوانان و نوجوانان تأکید کردند.

یادآور می‌شود، از دیگر برنامه‌های مهم در حاشیه این مراسم برپایی ۱۲ غرفه خدمت‌رسانی توسط خادمیاران رضوی کانون‌های تخصصی در بخش‌های سلامت، موکب امام رضا(ع)، مشاوره حقوقی، زیارت اولی، کودک، رسانه، تعلیم و تربیت، مشاوره و روانشناسی، قرآن، ایثار و شهادت، وقف و نذر، نمایشگاه و فروشگاه بود.

انتهای پیام
captcha