طرح مهر تحصیلی در کرمانشاه اجرا می‌شود
کد خبر: 4169331
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷

طرح مهر تحصیلی در کرمانشاه اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه گفت: طرح مهر تحصیلی در کرمانشاه با هدف کمکبه دانش‌آموزان نیازمند اجرا می‌شود.

اجرای طرح مهر تحصیلی در کرمانشاه

حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی با هدف کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و با عمل به نیت واقفان و مشارکت خیران همزمان با سراسر کشور در سال تحصیلی جدید در استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: با توجه به توان خیران و متولیان موقوفات و مراکز فعال افق در بقاع متبرکه انتظار می‌رود امسال کمک‌های بیشتری نسبت به سال‌های گذشته جمع‌آوری کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه با بیان اهداف اجرای طرح مذکور، یادآور شد: شناسایی افراد نیازمند از دیگر اهداف این طرح است که در دستور کار قرار دارد همچنین اجرای طرح به توسعه فرهنگ کمک به دانش‌آموزان نیازمند کمک می‌کند که با کمک خیران و منابع و سرفصل‌های آن قابل اجرا شدن است.

حجت‌الاسلام صالحی با اشاره به نوع کمک‌های انجام شده در قالب این طرح، گفت: بسته‌های حمایتی که در قالب این طرح به دانش‌آموزان نیازمند اهداء می‌شود شامل لوازم‌التحریر «کیف، دفتر، مداد، مداد رنگی» و سایر اقلام ضروری آموزشی است که در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی و متوسطه توزیع خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به برپایی همایش مهر تحصیلی در کرمانشاه، افزود: این برنامه امروز یکشنبه ۲۶ شهریورماه از ساعت ۱۶ در محل دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha