دوره آموزش نوین قرآن کریم «بشری» در کرمانشاه برگزار می‌شود
کد خبر: 4169645
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹

دوره آموزش نوین قرآن کریم «بشری» در کرمانشاه برگزار می‌شود

طرح ملی آموزش نوین قرآن کریم موسوم به «بشری» از تاریخ ۲۸ شهریور ماه لغایت اول مهرماه ۱۴۰۲ در کرمانشاه برگزار می‌شود.

برگزاری دوره آموزش نوین قرآن کریم «بشری»

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، طرح ملی آموزش نوین قرآن کریم موسوم به «بشری» که به صورت ملی و از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمامی استان‌های کشور در حال اجرا است، با هدف ساده‌سازی یادگیری قرآن کریم، ارائه محتوا و مطالب آموزشی استاندار مهندسی تلاوت و آموزش به شیوه آکادمیک در کرمانشاه برگزار می‌شود.

در راستای یاد شده صبح سه‌شنبه ۲۸ شهریورماه با حضور ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشستی با حضور مربیان و مدیران مؤسسات در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، زمان برگزاری طرح در کرمانشاه تیرماه تعیین شده بود اما با توجه به همزمانی با مسابقات قرآنی مرحله استانی سازمان اوقاف و امور خیریه و به منظور حضور حداکثری مربیان و فعالان قرآنی به شهریورماه موکول شده است.

اجرای طرح به صورت دو روز آموزش صبح و عصر و یک روز آزمون برگزار می‌شود و قبول شدگان پس از طی یک دوره آموزش ویژه گواهی پایان دوره آزمون از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می‌کنند.

شرکت در این دوره محدودیت سنی خاصی نداشته و ویژه بانوان و آقایان است و علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به سامانه حمد به آدرس الکترونیکی qia.ir/boshra.php نسبت به ثبت نام در دوره اقدام و جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۸۳۳۸۲۱۳۳۸۵ و ۰۹۱۸۳۳۶۱۶۴۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام
captcha