اعلام فراخوان هفتمین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه
کد خبر: 4169667
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴

اعلام فراخوان هفتمین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه

فراخوان هفتمین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه با محوریت شعار سال و جهاد تبیین در قالب‌های گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت، خبر، سرمقاله و تیتر، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست اعلام شد.

اعلام فراخوان هفتمین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، فراخوان هفتمین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه در ۱۳ قالب اعلام شد.

قالب‌ها

قالب‌های فراخوان یاد شده «گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت، خبر، سرمقاله و تیتر، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست» است.

محور‌های فراخوان

محور‌های این فراخوان شعار سال (مهار تورم، رشد تولید)، جهاد تبیین، پیوند رسانه وصنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، امید و نشاط آفرینی/ خانواده، جامعه و فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی اسلامی، رسانه و گروه‌های جهادی، /بازی درزا، نماد مظلومیت و اقتدار، روز کرمانشاه، حاج قاسم سلیمانی و تولید قدرت ملی و فراملی برای کشور و انقلاب اسلامی، قیام گوهرشاد و فرهنگ ملی ایرانیان، حیاء و حجاب انتخاب آگاهانه، اخلاق رسانه ای، امر به معروف و نهی از منکر، شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه اعلام شده است.

یادآور می‌شود، آخرین مهلت ارسال آثار آذر ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است. علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه حضور در این جشنواره برای ارسال اثر و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی aboozar۱۴۰۲ در پیام‌رسان ایتا مراجعه کنند.

انتهای پیام
captcha