محفل انس با قرآن در جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار می‌شود
کد خبر: 4183160
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵
توسط معاونت فرهنگی؛

محفل انس با قرآن در جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار می‌شود

در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن کریم و به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کرمانشاه محفل انس با قرآن در این سازمان برگزار می‌شود.

محفل انس با قرآن در جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار می‌شودمهدی عبدالمالکی، سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن کریم به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها محفل انس با قرآن به همت این معاونت برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نباید قرآن در جامعه مهجور قرار گیرد، افزود: لازم است تلاش‌های بیشتری در این زمینه برای ترویج فرهنگ قرآن انجام شود که در این راستا برپایی هر چه بیشتر محافل قرآن باید در دستور کار مراکز و نهاد‌های علمی و فرهنگی قرار گیرد.

عبدالمالکی تصریح کرد: برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های قرآنی اولویت مهمی در معاونت‌های فرهنگی به ویژه در سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه است.

سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در ادامه با اشاره به برپایی محفل انس با قرآن توسط این معاونت، گفت: این محفل نورانی با حضور دو تن از قاریان برجسته استان کرمانشاه «سیدمحسن موسوی‌یکتا و قاری نوجوان سبحان مجابی» روز سه‌شنبه ۳۰ آبان‌ماه از ساعت ۱۴ در محل سالن اجتماعات علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: گسترش برنامه‌های قرآنی مستلزم اجرای فعالیت‌های فرهنگی بیشتر در این حوزه است و ضرورت توجه به این مهم به ویژه در استان کرمانشاه مورد تأکید است.

عبدالمالکی در پایان، افزود: استفاده از ظرفیت‌های رسانه و پیشکسوتان و فعالان حوزه قرآن و عترت در مسیر گسترش سبک زندگی قرآنی مهم است.

انتهای پیام
captcha